طومار را امضا کنید

نامه سرگشاده به آقای بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد

آقای بان کی مون

احترما به اطلاع میرسانیم که آقای حشمت الله طبرزدی روزنامه نگار و فعال حقوق بشر مجددا از سوی دستگاه انتظامی جمهوری اسلامی دستگیر شده است. بازداشت ایشان و سایر فعالین حقوق مدنی و سیاسی در ایران زنگ خطری در زمینه افزایش نقض روز افزون حقوق شهروندی و مدنی فعالین سیاسی در ایران است.

آقای حشمت الله طبرزدی، روزنامه نگار و فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی با نوشتن مقاله ای تحت عنوان «علی شکنجه گاه نداشت» در سال ۱۳۷۶ (ده سال پیش) دستگیر و ابتدا به ۱۴ سال زندان محکوم شد. اما با اعتراض وکیل مدافع ایشان، علی اکبر بهمنش، پرونده ایشان به دادگاه تجدید نظر ارجاع گردید. در دادگاه تجدید نظر از سوی شعبه هفتم دیوان عالی کشور جمهوری اسلامی حکم صادره از سوی دادگاه اولیه به ۹ سال زندان محکوم شد. ۵ سال از حکم زندان ایشان به «جرم» تشکیل جبهه دمکراتیک ایران، میباشد

 حشمت الله طبرزدی بیش از ۶ سال از مدت محکومت خود را در زندان های مختلف جمهوری اسلامی بسر برده است. در این مدت او بيش از ۲ سال را در سلول انفرادی در بازداشگاههای مختلف و از جمله بازداشتگاه توحید، ۲۰۹ وزارت اطلاعات، ۵۹ سپاه پاسداران، بند ۲ سپاه و بازداشتگاه ویژه حفاظت اطلاعات ارتش زندانی بوده است.

بنا به گفته وکیل آقای طبرزدی، ایشان پس از ۶ سال زندانی کشیدن و در زمانی که در مرخصی از زندان بسر میبرد، مجددا دستگیرو روانه زندان شده است. و وکلای ایشان هیچ اطلاعی از چگونگی و شرایط کنونی ایشان ندارند.

ما از شما و تمامی سازمانهای مدافع حقوق مدنی و شهروندی میخواهیم برای پایان دادن به احضارها و دستگیری و ربودن افراد از سوی دستگاه انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی سریعا اقدام کنید. در حال حاضر دهها فعال دانشجویی ، سیاسی ، زنان ، کارگری و نویسنده و روزنامه نگار در زندانهای اوین، گوهردشت، قزلحصار و دیزل آباد و زندان های شهرستان ها زندانی هستند. تنها گناهی که این انسانها مرتکب شده اند این است که خواهان آزادی های سیاسی بوده اند و برای حقوق پایه ای شهروندی فعالیت کرده اند. اما در کشوری که داشتن دوست پسر و دختر جرم، آرایش زنا جرم است، حجاب اجباری است، خواندن و نوشتن مطلب در حقوق انسانها هم جرم است.

ما از شما می خواهیم برای آزادی آقای حشمت الله طبرزدی و سایر زندانیان سیاسی که جانشان در خطر است، فورا اقدام کنید. ما نمی خواهیم سرنوشت  اکبر محمدی و ولی الله فیض مهدوی که  جانشان را در زندانهای جمهوری اسلامی از دست دادند، تکرار شود. ما نمی خواهیم مرگ ناگوار دکتر زهرا بنی یعقوب تکرار شود. ما از شما تقاضا می کنیم هئیتی را برای آزادی بدون قید و شرط زندانیان سیاسی به ایران بفرستید. ما از شما میخواهیم تا برای آزادی کلیه زندانیان سیاسی، رژیم جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهید. رژیم اسلامی فقط تحت یک فشار همه جانبه سیاسی وادار به عقب نشینی خواهد شد.
 
آقای بان کی مون
این نامه از طرف کسانی نوشته میشود که خود نیز هر لحظه امکان دستگیری شان از طرف نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی وجود دارد.

رونوشت :  سازمان عفو بین الملل ، دیدبان حقوق بشر و کلیه سازمانها و نهادی های مدافع حقوق بشر

 

Advertisements

Responses

 1. خواستار آزادي بيقيد و شرط مهندس طبرزدي هستم

 2. آزادی مهندس طبرزدی را خواستارم

 3. ba drood be yaran esme bande ra ezafe konid lotfan

 4. ba dorood ma khahan azady by ghayd v shart hashmt tbarzdi v sayr zendanyan siasi hasty fora eghdam nmayed ba sepas.arash naderi az belgium.

 5. ma iranian khastar azadi fori v be ghayd o shart hashmat tbarzedi v sayer zendanyan siasi dar iran hastym lotfan eghdam nmayed .
  ba sepas bekrandavood jalali.

 6. خواستار ازادی مهندس طبرزدی و همه زندانیان سیاسی – عقیدتی هستم
  امیر فرشاد ابراهیمی

 7. همبستگی برای آزادی

 8. ما هم هستیم

 9. be omide azadi va barabari baraye tamame mardoman

 10. badorood ma iranian azadeh khahan azadi fori v be ghayd o shart mohandes tbarzadi vasayr zendanyan siasi hastym ba sepas.arash irany

 11. امضا میکنم

 12. به اميد آزادي همه زندانيان عقيدتي و سياسي.

 13. وجود زندانیان عقیدتی و وجدانی نماد نقض حقوق بشر است
  محکوم میکنم به بند کشیدن آزاداندیشان و هر آنچه که جامعه را به سمت خشونت سوق دهد.
  آزادی مهندس حشمت الله طبرزدی را خواستارم

 14. خسته نباشید دوستان.
  امضاء

 15. معیار وجود آزادی در یک حکومت شیوه ی برخوردی است که حاکمیت با منتقدین خویش روا می دارد وگرنه دیکتاتور ترین حکومت ها با موافقان خویش به نرمی برخورد می کنند.آنان که داعیه دار اینند که ایران آزادترین کشور دنیاست باید دیدگان خود را بر مشی حاکمیت با منتقدین خویش بگشایند.طبرزدی می تواند یک نمونه از یک از هزاران موارد رفتار با مخافین باشد.آزادی ایشان را خواستارم.

 16. خشونت اولین نشانه ترس است و در پس چهره هولناک زندان و تهدید و اعدام چیزی جز یک مترسک ترسو نیست.
  ممنون از تلاشتان دوستان عزیز.
  خسته نباشید.

 17. به امید آزادی….امضائ

 18. به امید آزادی دانشجویان دربند و همه زندانیان سیاسی

 19. خواهان آزادی مهندس حشمت الله طبرزدی و همه زندانیانی که به جرم دگر اندیشی دربندند می باشم.

 20. مهندس حشمت‌اله طبـــرزدي يک آزاديخواه تلاشگر و مبــــارزي خستگي‌ناپذير است و در اين راه شکنجه و زندان و سختي و مرارت زيادي متحمل شده است لذا حمايت از ايشان وظيفه همـــــه انسانهاي آزاديخواه و باانصـــــــــاف است. سايت کاک هيــــوا ( http://www.kak-hiwa.com ) از هر حرکت و تلاش براي آزادي ايشان و ساير زندانيان سياسي قويــــا حمايت ميکند.

 21. حمایت از آزادی تمامی زندانیان سیاسی

 22. آزادی بی قید و شرط همه زندانیان سیاسی و عقیدتی، خواست تمامی باورمندان به دموکراسی و حقوق بشر است

 23. تمامی زندانیان سیاسی آزاد باید گردند

 24. تحمل برای چی و تا کی ؟ فرق مردگان با سکوت کنندگان چیست ؟

 25. be omide an keh tabarzadi va hamehy mardomeh iran az daste jaladdane hakem bar iran

 26. ba omid be azadi va sarfarazi Iranian va democrasi bary – Zendanian siassi azad bayad gardad

 27. zendani an siassi va aghidati menjomleh Azadandish gerami Tbarzadi Azad bayd shavand

 28. امضا می‌کنم.

 29. آقای طبرزدی در قلب من جا دارند

 30. I condemn the arrest of Mohandes Tabrazadi and request from the United Nations and human rights organizations to call for his immediate release.

  Best Regards,
  – Sam Ghandch, Editor/Publisher
  IRANSCOPE
  http://www.iranscope.com

 31. به نام آزادی زیبا ترین مخلوق دادار یکتا

 32. سلام من نيز همانند ديگران خواستار آزادي بي قيد و شرط مهندس طبرزدي هستم.

 33. دستگیری و زندانی مجدد آقای طبرزدی را محکوم می کنم و خواهان آزادی بی قید و شرط ایشان و سایر زندانیان سیاسی ایران هستم. شکی برای ایرانیان آزدایخواه و صلحدوست وجود ندارد که جمهوری اسلامی ایران محکوم به فناست. بهتر آنستکه هر چه زودتر گوشهایش را شنوا و چشمانش را بینا سازد و از سرنوشت نظام های خودکامه و تمامت خواه جهان پند بگیرد.

  حمید اکبری
  استاد دانشگاه در دانشگاه نورت ایسترن ایلینوی شیکاگو

 34. به اميد آزادي آقاي طبرزدي

 35. منعکس شد. از حرکت شما صد در صد حمایت می‌کنم.
  خسته نباشید.

 36. hemayat eyleuk

 37. azadi bi gheyd va shart jenab Tabarzadi va digar zendaniyan siyasi ra khahanim.
  We demand the freedom of all political prisoners, specially our friend Mr. Heshmatollah Tabarzadi who has served his time in prison , for the crime of wanting freedom of speech and nothing else.
  shame on this Barbaric islamic republic government of Iran who has no value for human,»s lives.
  Roya Teimouri
  a political & human rights activist.

 38. با سلام و خسته نباشید حمایت خود را از این فراخوان اعلام می کنم .
  به امید آزادی آقای طبرزدی و همه ی آزادیخواهانِ در بند !

 39. براي حمايت از همه عزيزان دربند و مردم دربند به ظاهر آزاد ايران اين طومار را امضا ميكنم. باشد كه همه ما روزي از پرتو روشنگري نوابغ دربندمان بهره مند شويم. آمين

 40. به امید آزادی همه زندانیانی که بخاطر افکارشان در بندند حمایت خود را اعلام میدارم .

 41. از حشمت الله طبرزدی و همه در بندان منتظر آزادی حمایت میکنم ….به امید که گوش شنوایی که فریاد بر حق این عزیزان در بند را بشنود …

 42. از همه ی آزادی خواهان پشتیبانی کنیم

 43. آزادی تمامی زندانیان سیاسی را می خواهیم.

 44. No Human Being is illgal.

 45. به عنوان يك شهروند امضا مي كنم،به عنوان يك روزنامه نگار و فعال حقوق بشر حمايت مي كنم و به عنوان يك وبلاگر لينك اين وبلاگ را در وبلاگم قرار مي دهم

 46. زندانی سیاسی آزاد باید گردد.
  حشمت الله طبرزدی هیچ گناهی ندارد جز آزاد منشی و
  دغدغه حقوق بشر

 47. be onvane yek irani azadi mohandes tabarzadi ra khastaram

 48. مهندس عزیز هر کجا که هستی پاینده باشی …
  با در بند بودن جسممان هرگز عقیده و ایمانمان را در بند نخواهند کرد
  امضا می کنیم به امید آزادی هر چه زودتر طبرزدی عزیز
  پاینده باشید
  خانواده عزت ابراهیم نژاد
  http://www.1378.blogfa.com

 49. آزادی خق هر انسانی است

 50. او
  بنام حق
  طبرزدی ها چراغ راه آینده ایرانیانی هستند که تباه کاری های دین کشورشان را بر باد داد . امروز که ملت اسير و دربند ايران گرفتار پليدترين شب پرستان و سياه انديشان شده اند راهی فرا رويشان نيست الا اين که بايد مردانی به پاخيزند و با نثار جان و زندگی خود ، غول خودسری و زورگوئی را به زانو در آورند . راهشان پر رهرو باد.

 51. سلام -علی(ع)خیلی چیزها نداشت،دلیل نمیشود که ما هم نداشته باشیم – خب علی(ع)انرژی هسته ای هم نداشت،چون نیاز نبود! ولی امروز شکنجه گاه که هیچ – کشتارگاه هم لازم هست-عقل من این رو میگوید

 52. Ma az ejhafate gheyre ghanouniye Jomhooriye Eslami khaste shodeyim.Heshmatollahe Tabasadi yueki az mardane shayeste va fadakara Iran ast. Ou bayad harche zoodtar azad shavad.Ta key jomhooriye eslami mikhahad ba zendegiye ensanhaye fadakare iran bazi konad. Digar Bas Ast. Ma azadiye tamame azadikha-hane iran ra ke dar zendane shoome jomhooriye eslami besar mibarand mikhahim. Zende bad vata n parastane Iraniye Ma.

 53. it is the least thing i can do
  thanks

 54. زنده باد آزادی-برقرار باد دمکراسی-گسسته باد زنجیر استبداد

 55. امضا می کنم! به امید آزادی تمامی زندانیانی که تنها جرمشان اندیشه است.

 56. اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند…. فقط از فهميدن تو مي ترسند. » علی شریعتی
  به اميد آزادي فكر

 57. مهندس طبرزدی عزیز، مظلومیتت به تمام دنیا ثابت خواهد شد.

 58. خواستار بی قید و شرط آزادی مهندس طبرزدی هستم و همچنان پشتیبانی خود را از تمامی آزادیخواهان اعلام می دارم .
  درود بر شما

 59. درود بر طبرزدی و طبرزدی ها.شما که پرچم شرافت هستید . ما بیرون زندان و آن عزیز در بند حکومت اسلامی. دردناک است و غیرقابل تحمل .شرم بر اینهمه ستم .حکومت اسلامی شقاوت و بی شرفی را به اوج رسانده . اما این عوعوی سگان شما نیز بگذرد.دست در دست هم می گذاریم و این پست ها و رذیلان را به سزای اعمالشان میرسانی ، اگر چه با خشت جان خویش.

 60. خواهان آزادي آقاي طبرزدي هستم.

 61. tabarzadi,baghi,osanloo va tamami zendaniyane siasi hazineye residane iran be azadi hastand.hazinee ke ejtenabi az pardakhte an nist.name in azizan baraye hamishe dar asemane iran hamchon setareh khahad derakhshid

 62. به امید آزادی همه زندانیانی که بخاطر افکارشان در بندند حمایت خود را اعلام میدارم .

 63. حشمت الله طبرزدی و دیگر مبارزان راه آزادی ایران را آزاد کنید .

 64. خواستار بی قید و شرط آزادی مهندس طبرزدی هستم .

 65. iran, bedune JE

 66. امضا میکنم.

 67. حمایت می کنم

 68. تا آزادی همه زندانیان سیاسی …

  حمایت میکنم

 69. با درود بر تمام زندانیان سیاسی

 70. به نام خدای بزرگ ایران زمین
  ما جوانان مبارز و فرزندان کورش خواستار ازادی تمامی زندانیان سیاسی هستیم
  به امید ازادی بزرگترین زندانی سیاسی ایران عزیز
  جاوید ایران
  جاوید پرچم شیروخورشید ایران
  جاوید فرزندان کوروش بزرگ

 71. حمایت می کنم

 72. حمایت میکنم حرکت شرفتمندانه طبرزدی را که در راستای این نظام خواستار اصلاحات شد .
  و اکیدا تکذیب می کنم این طومار های بی سرو ته را که نتیجه افکار شوم افراد بی ریشه است . برای مقاصد پلیدشان .
  ازایران خود شکایت می برید به دلقک هایی که خود دست نشانده عوامل دیگر می باشند .
  کمی تعقل باید کرد . خفت را بر عزت ترجیح داده اید . به کدامن بها ؟

  همیشه راحترین راه بهترین راه نیست . برای تغییرات اساسی ار خود شروع کنید و به جای این نامه نگاری های بچه گانه در راه طبرزی بیشتر تامل کنید .
  طبرزی نه تنها مخالف رژیم نبوده بلکه خواستار تغییرات در همین رژیم بوده و شما در این نامه موکد شدید وی از مخالفین رژیم بوده .
  بیش از این بحث نمودن آب در هاون کوفتن است . به خود آیید و بازیچه دست دشمنان نشوید .
  از مرزو بوم خود دفاع کنید که بیگانه دلش به حال شما نسوخته
  یا حق – مولا نگهدارتان

 73. حمایت می کنم از آزادی طبرزدی و کلیه زندانیان سیاسی
  با درود به تمامی جوانان مبارز ودانشجویان چپ و تا آزادی تمامی زندانیان سیاسی
  باید خود را برای 16 فوریه آماده کنیم ،

  قسمتی از فراخوان دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب داخل ایران :
  ما، دانشجويان زندانی، خانواده های زندانيان و کل جنبش آزاديخواهی و برابری طلبی امروز بيش از هرزمان ديگری به حمايت های شما محتاج است. فراخوان ٢۲ دسامبر ما برای آزادی دانشجويان زندانی با حمايت های بی نظير شما روبرو شد. ما دانشجويان آزاديخواه و برابری طلب صميمانه از تلاش های تاکنونی شما سپاسگذاری ميکنيم. آکسيونهای سراسری ٢٨ دسامبر يک پيروزی بزرگ و فراموش نشدنی بود که صدای آزادی خواهان و برابری طلبان ايران را به مردم جهان رساند. اين تلاش و مبارزه اما هنوز کافی نيست. ياران ما، دانشجويان آزاديخواه و برابری طلب هنوز در شکنجه گاه ها بسر ميبرند، جنبش آزاديخواهی و برابری طلبی هنوز زير فشار دستگاه های امنيتی قرار دارند. اين سرکوب را بايد شکست داد و ما در اين تلاش به ياری شما محتاجيم.
  ما به اين مناسبت روز ١٦ فوريه را روز اعتراض سراسری به جمهوری اسلامی برای آزادی همه دانشجويان زندانی اعلام ميکنيم. همه شما را در هر کجا که هستيد فراميخوانيم که در اين روز از هر طريقی که مناسب ميدانيد، خواهان آزادی فوری همه دستگير شدگان و توقف فوری سرکوب آزاديخواهان و برابری طلبان شويد.
  آينده از آن ماست!
  زنده باد آزادی!
  زنده باد برابری!
  دانشجويان آزاديخواه و برابری طلب دانشگاه های سراسر کشور

  به فراخوان 16 فوریه دانشجویان داخل پاسخ مثبت می دهید؟

 74. حمايت خود را در آزادي روزنامه نگار و فعال حقوق بشر، مهندس طبرزي اعلام مي كنم.

  با آرزوي رهايي همه آزاديخواهان دربند

 75. be omid azadi farzandan IRAN azziz

 76. Tabarzadi raa aazaad konid , baa doroud beh hameh azaade ensaan

 77. به اميدروزي كه دراين كشورزنداني سياسي نداشته باشيم وآزادي به مفهوم واقعي كلمه درايران برقرارگردد. دروغگويي ودغل بازي ورياكاري رخت بربندد ،ملت بزرگ ايران به مفهوم واقعي ملتي بزرگ(ملت بزرگ ملتي هستندكه درمقابل ستم سكوت نمي كندبراي منافع كوچك مادي خودرابه دريوزه گي نمي اندازددوستان وهمسايگان خودرابراي منافع مادي نمي فروشد و….. ) باشد. اماافسوس نظام به مردم،مردم به نظام،مردم به مردم و…..دروغ مي گويندپشت پامي زنند….
  خلاصه گربه صفت شديم براي منافع مادي دله گي مي كنيم، براي خوشايندبالادستيها توسرپائين دستيهامي زنيم،لنگ صفتي مي كنيم ، همنوع خودرامي دريم

  حمايت خود را در آزادي روزنامه نگار و فعال حقوق بشر، مهندس طبرزي اعلام مي كنم. با آرزوي رهايي همه آزاديخواهان دربند.

 78. ما خواستار آزادی آزادی انسانهای فهیم و باشعور و آزادیخواه دربند هستیم

 79. khastare azadie hame az zendane jomhorie eslami hastam

 80. Ba tamam vojodam khastareh azadi hameh zendanian siasyhastam

 81. zendaniye siyasi azad bayad gardad

 82. zedaniye siyasi azad bayad gardad

 83. دورود بر شرف طبرزدی.انسان ازاده و ازادیخواه

 84. release TABARZADI and all other innocent Iranian journalists and human right activists who are prisoned just to seek for freedom of speech

 85. دورود بر همه ی زندانیان سیاسی.

 86. درود بر همه آزادیخواهان ومبارزان راه روشنایی
  کدام آزاده است که آرزویی جز رهایی آزادگان دارد؟
  اما افسوس که به قول خانم فیضی زاده
  فریاد های عاصی من را غریبه ها
  در قابی از سکوت به دیوار می زنند

 87. به اميد آزادي

 88. مرگ بر خود فروختگان

 89. به نظر شما چرا انسانها به این راحتی تغییر میکنند…!

  استاد دانشگاه تهران

 90. Azadi, va Democrasi baraye Iran

 91. AGAR EMAM VA KHALIFEYE MUSALMANAN BEKHATERE AZADI KHUDASH RA VA KHANEVADEASH RA TEKE TEKE KARDAND VE AGAR KASI DAR JAHAN TARAFTARE AZADIIST KE PYAMBAR VA KHANDANASH BE KHATERE AN HAME CHIZESHAN RA AZ DAST DADEHAND MAN NIZ IN KHAHANE AZADIY IN INSANHA HASTAM HUKUMATE ESLAMI ZENDAN NADARAD CH KASI DIDE KE PYAMBARE KHUDA VA KHALIFEYE MUSLEMIN INSANHARA BE KHATERE SOKHAN GHUFTAN VA ENTEGHAD BE ZEDAN BIYADAZAND HUKUMATE ALI ZENDAN NDASHTE VA NAKHAHAD DASHT(HERKE AZ NAME ALI BAHRE SAFA VA GHUDRAT SUESTEFADE KUNAD KHDAVAND NAMASH VA RISHEASH RA AZ ZAMIN KHAHAD KAND).

 92. please help the guy and all of us to feel free

 93. Zendanye siasi azad bayad ghardad

 94. Zende baad Azaadi

 95. زنده باد آزادی

 96. زنده باد هر کس که میخواهد ایران ایران بماند . نه شط العرب

 97. هركه در اين راه مغرب تر است جام بلا بيشترش ميدهند
  زنده باد آزادي وزنده باد تمام زندانيان سياسي وززززززززنده باد ايران

 98. گاندی می گوید:اگر این جهان نتواند روزی به صورت جهانی واحد در آید هیچ میل ندارم که در آن زندگی کنم.

 99. azadiye aghaye mohandes tabarzadi va digar azizan e azad andish ke dar bande ahrimanani be nam e dindaran hastand ra khaste va az campain e shoma hemayat mikonam

 100. بزودی همه شاهد ایرانی آزاد و آباد خواهیم بود

 101. بزودی همه شاهد ایرانی آزاد و آباد خواهیم بود ،من هم خواستار آزادی هر چه سریع تر مهندس طبرزدی هستم

 102. زنده باد ایران ، زنده باد آزادی

 103. پای من سر می خورد بر این زمین
  دست میگیرم به دیوار او ین
  میگشایم چشمهای بسته ام
  بر تمام مردم ایران زمین

 104. مگه طبرزدی چه گلی به سر ما زده که از اون حمایت میکنید مگه ما این همه شهید دادیم که چهار تا احساساتی نادون مثل طبرزدی اونا را هدر بدن شما هم بهتره فیتیله هاتون را بکشین ÷ایین و ننه من غریبم بازی در نیارین ما دلمون بیشتر از شما برای مملکتمون می سوزه اما مثل شما لوس نیستیم

 105. من با نظر فرزاد کاملا موافقم این مملکت نیازی به امثال مهندس شما نداره واقعا با این لوس بازی ها میخواهید چی را ثابت کنین

 106. خدا هم از شما می خواهد ای ناخدایان این پهنه ی خاکی

 107. درخت انقلاب نیاز به خون دارد اما انقلابیون محترم! حزب الهی مراقب باشید با آب دادن زیاد ریشه را نپوسانید.
  این کشور بجز آخوند و بسیجی به نیروی توانمند واهل کار هم نیاز دارد .با هر اسیری که از قشر فرهنگی ما می گیرید چندین گام به امید خدا به نابودی نزدیکتر می شوید

 108. براي ازادي ايران زمين

 109. Free Tabarzadi . Free IRAN

 110. political prisoners must be free

 111. برقرار باد حاکمیت مردم و آزادی بیان

 112. این است کلام مهندس طبرزدی:
  زنده باد آزادی
  برقرار باد حکومت قانون
  گسسته باد زنجیر استبداد
  پاینده باد ایران

  اگه ایرانی هستی بعید میدونم با اینا مخالف باشی!!!
  همه با هم آزاذی مهندس حشمت الله طبرزدی را از بیدادگاه استبداد خواستاریم

 113. dorood bar mobarez shoja va nastooh mohandes tabarzadye ghahreman
  hamishe dar ghalb va maghze ma jary hasty
  pirooz bashiiiiiiiiiiiiiiiiii

 114. امیدوارم تمامی آزادی خواهان ازاد باند

 115. به اميد آزادي

 116. به امید آزادی ایشان و دگر روشنفکران

 117. زنده باد آزادي
  گسسته باد زنجير استبداد
  برقرار باد دموكراسي

 118. باید آزاد بشون….

 119. آزادی حق گرفته شده از ایرانیهاست..

 120. آزادی مهندس طبرزدی را خواستاریم

 121. be omid azadi eshan khodaya chenan kon ke to khoshnod bashi va ham ma va ma ra nejat bede az daste ahrimanan hon khar

 122. ای خدای مهربان و ای جهانیان بدانید قتل غارت و چپاول در ایران به دستان پاک مردان خدا انجام می پذبرد بنام خدایی دروغین

  آزاد باد آزادی

 123. فقط خداخدا کردن کاری حل نمی کنه خودمان هم باید تحرک داشته باشیم( به امید آزادی)

 124. درود بر سیاست زندانی

 125. آزادی مهندس طبرزدی را خواستاریم

 126. Azadie bedoune gheid va sharte Mohandes H.Tabarzadi, sabole sedaghat va shoja at ra khastarim

 127. آزادی بیان و اندیشه حق مسلم هر انسانی است.آزادی مهندس طبرزدی را خواستاریم

 128. من هم خواستار آزادی مهندس طبرزدی و تمامی دوستانی هستم که از آنها بیخبرم وشاید در زندان به سر میبرند

 129. salam be hameye poyandegane rahe tabarzadyha
  ba omid be rozy ke in rejime jalad nabod shavand
  va be omide azadye tamame zendaniane syasi
  bye

 130. ما خواستار آزادي انديشه ها و همه انديشمندان آزاديخواه وطن پرست هستيم

 131. خواستار ازادی کتیه زندانیان سیاسی مخصوصا اقای طبرزدی میباشم

 132. آزادی مهندس طبرزدی را خواستارم

 133. آزادی آزادی

 134. رها یی

 135. آزادییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 136. آزادی آزادیییییییییییییییییییییییییی

 137. آزادي حق هر انساني است، مهندس طبرزدي (و تمام زندانياني سياسي و عقيدتي) بايد آزاد شود

 138. به اميد آزادي

 139. زندانی سیاسی و دانشجویان دربند آزاد باید گردد . دیگر وجه ای ندارید . کرامت انسانی در حرف نیست

 140. آزادی

 141. طبرزدی باید آزاد گردد

 142. تنها جرم طبرزدي گفتن حق است،ما خواهان آزادي بي قيد و شرط؛ کلیه زندانیان سیاسی مخصوصا اقای طبرزدی میباشم

 143. چرا 12 سال پیش که آقای طبرزدی از دزدی های آقای رفسنجانی می گفت محکوم به زندان و حبس شد ولی در حال حاظر رئیس جمهور به هاشمی تهمت می زند و کسی دیگر چیزی نمی گوید جای بسی تامل است !!!!!!!!!!!!!!!

 144. Baa drood va sepaas az site va poshtibaani dar raahe Aazaadi:
  Zendaani e siaasi bayad harche zoodtar aazaad shavad.
  Aanhaai ke akhnun dar zendaan hastand, afraadi hastand ke baraye gereftane aazadie man va to be zendan oftade and va baraye inke afraade bishtari be zendan nayoftan bayad hameye gerdehamaai haa raa dar baraabare zendaanhaa bargozar kard va taa aazaadie kamele zendaniyaan az in hamayaesh dast bar nadasht.
  Piroozi nazdik hast baa omide inke hazineye kamtari dashte baashad, motaasefaaneh taa be akhnun besyar hazineh bordeh

 145. هرحرکتی که خلاف حقوق بشرباشدباان مخالف هستم زنده باد مخالف من مرگ بردیکتاتور ادم کش

 146. زنده بادازادی

 147. zendeh bad azadei wa movafag bad kooshandegan rahe azadei.
  man ham khastar azadei mohandes Tabarzadei wa degar zendanian ceyacy hastam.

 148. i am sorry .i can’t speak english
  edmond chapdast

 149. با گذشت زمان ستم ديكتاتوري حال حاضر ايران بيشتر احساس مي شود

 150. به امید آزادی و سربلندی

 151. سلام
  ممنون میشم که وبلاگ ما سری بزنید
  kait-ankara.blogspot.com

 152. با سلام
  اي كاش قبل از آنكه فشاري از طرف بيگانگان بر ما تحميل شود ، نظام از خر شيطان پايين مي آمد .
  امضاء

 153. درود بر طبرزدی

 154. باارزوی ازادی تمام عزیزانمان ومیهن عزیزم

 155. درود بر مهندس ازاد که در را شریف ازادی هزینه می دهد

 156. آزادی پیروز است………

 157. درود بر دلاور مردان راه آزادی

  نفرین بر خائنین و سر سپردان

  اماده ایم تا اخرین نفس در راه ازادی میهن عزیزمان ایران بجنگیم و درود بر مرد ازادی حشمت الله طبرزدی

 158. مهندس طبرزدي را آزاد كنيد

 159. آزادی همه زندانیان سیاسی.

 160. آزادی حشمت الله طبرزدی بزرگ و ديگر زندانيان سياسی و عقيدتی را خواستاريم و همچنين آزادی، دمکراسی، داد آدمی و جدايی دين و دولت. آقای طبرزدی ما کنارت هستيم و می ايستيم.

 161. آزادی مهندس طبرزدی و همه ی زندانيان سياسی و عقيدتی را خواستاريم.
  جاويد ايران

 162. مهندس حشمت الله طبرزدی, نسرین ستوده و تمامی زندانیان سیاسی را آزاد کنید

  درود بر مردم ایران جاوید
  ایران زمین
  زنده باد آزادی

 163. زندانیان بیگناه ما رو آزاد کنید


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: